Tiamant

Forum sojuszu Tiamant


#1 2008-01-13 22:06:31

Gogeta

Nowy użytkownik

6420357
Zarejestrowany: 2008-01-13
Posty: 6
Punktów :   

Dowcipy

Kobieta zabawia sie w łóżku z kochankiem, kiedy nagle slyszy klucz obracajacy sie w zamku. Wraca mąż. Niewierna
zona zaczyna sie modlic:
- Panie Boze, spraw zeby czas cofnal sie o godzine.
Po chwili slyszy glos z nieba:
- Dobrze, ale pamietaj, ze pewnego dnia utoniesz.
Od tej pory kobieta wystrzega sie wszystkich akwenów wodnych, a na wakacje jezdzi w góry. Pewnego dnia jednak

przychodzi wiadomosc, ze w konkursie miedzynarodowego damskiego pisma wygrala rejs ekskluzywnym statkiem po

Karaibach. Niewierna ulega pokusie i plynie. U wybrzezy Jamajki statek wpada w sztorm i zaczyna tonac. Kobieta znów

sie modli:
- Panie Boze! Ale przeciez nie teraz! Z mojej winy ma zginac trzysta niewinnych kobiet?!
Po chwili znów slyszy glos:
- Niewinnych?! Ja was, dzi****i, przez piec lat do kupy zbieralem!

**************************************************************************************************
Na księżycu laduje pierwsza amerykańska, załogowa ekspedycja.
Neil Armstrong wychodzi ze statku, a tu nagle zza kamienia wyskakuje trzech gosci: Chińczyk, Rusek i Polak.
- Jak to tak ? - Amerykanin ma głupia minę.
Chińczyk:
- Nas jest dużo, brat podsadził brata i jestem.
Rusek:
- Nasza agentura spisała się na medal, i bylismy szybsi.
- No a ty ? - pyta Amerykanin Polaka.
- Daj mi spokój, z wesela wracam...

**************************************************************************************************

Żona prosi męza:
-Powiedz mi cos slodkiego!
-Nie przeszkadzaj mi czytam gazete.
Żona probuje jeszcze raz:
-Tak bym teraz chciala uslyszec jak mowisz mi cos slodkiego...
-Nie denerwuj mnie kobieto czytam gazete
Żona nie ulega:
-Bardzo cie prosze powiedz mi cos slodkiego...
-Miód kurwa i wypierdalaj

*************************************************************************************************


I am not Goku not Vegeta. I am the instrument of your defeat.

Offline

 

#2 2008-01-17 07:57:19

Xeotran

Użytkownik

720876
Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: Dowcipy

HA HA HA dobre    ten 3 jest najlepszy

Offline

 

#3 2008-01-20 22:34:48

Adrianx

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 6
Punktów :   -1 

Re: Dowcipy

W czasie zimnej wojny amerykanie wyszkolili szpiega i zrzucili go na Syberii. Szpieg trafił do chaty tubylca, który zaproponował mu nocleg. Na drugi dzień tubylec mówi:
- Nu, ty gawarisz kak nasz, ty pijesz kak nasz, nu ale ty nie nasz!
- paczemu ty tak dumajesz? - pyta skonsternowany Amerykanin.
- a potomu, szto u nas cziornych niet!

___________________________________________________________________________________________________
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedzie facet tirem przez miasto, przejezdzajac pod mostem zaklinowal sie, przyjechala policja i policjant siem pyta
- co zaklinowalo sie 
a facet
- nie @@@ most wiozlem i mi paliwa zabraklo

___________________________________________________________________________________________________
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

przychodzi gosciu do spowiedzi i mowi
- bzykalem kure
ksiadz- a zwiazales jej nozki??
gosciu???
ksiadz- bo ja ostatnio nie zwiazalem i mi jajka podrapala

___________________________________________________________________________________________________
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dlaczego nie należy się powstrzymywać od puszczania bąków?- Nie wypuszczone unoszą się do mózgu i stąd się właśnie biorą posrane pomysły...

ZUS - Zakład Utylizacji Staruszków

Offline

 
Aby mieć dostęp do wszystkiego, zarejestruj się!

* Wszystkie prawa zastrzeżone!!!

created by Mordor

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bannedteam.pun.pl www.sony-ericsson24.pun.pl www.elliteofdestiny.pun.pl www.rys-and-rys.pun.pl www.ritualclan.pun.pl